Drukarnia Arti-Bau – etykiety samoprzylepne Sosnowiec

druk etykiet samoprzylepnychArti-Bau to wrocławska drukarnia korzystająca z najnowocześniejszego sprzętu poligraficznego. Jej pracownicy posiadają duże doświadczenie w branży, co przekłada się doskonałą znajomość potrzeb ich klientów. Drukarnia specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju etykiet. W zależności od potrzeb mogą to być modele jedno lub wielowarstwowe.

Tego rodzaju wyroby sprawdzą się w branży spożywczej, budowlanej, farmaceutycznej i wielu innych dziedzinach. W razie konieczności firma podejmuje się drukowania niewielkich nakładów etykiet samoprzylepnych, które sprawdzą się podczas promowania konkretnych towarów. Arti-Bau korzysta z maszyn hybrydowych, dzięki którym mogą korzystać z kilku technologii druku, za równo z inkjetowego, jak i fleksograficznego.

Mogą to być etykiety szlachetne, matowe lub modele z błyszczącymi zdobieniami. Każda z nich cechuje się wysoką trwałością i odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Są wykonywane na podłożu papierowym albo na foliach polipropylenowych lub polietylenowych.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971746284
Regon
020841468
Siedziba

ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza

  • Drukarnia Arti-Bau – etykiety samoprzylepne Sosnowiec
Przewiń na górę