Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka we Wrocławiu

notariusz Wrocław

Kancelaria oferuje cały zakres usług notarialnych. Działalność charakteryzuje się dużą elastycznością, co przekłada się bezpośrednio na komfort klientów. Firma ukierunkowana jest dla osób fizycznych, osób prawnych oraz innych podmiotów, które chcą skorzystać z pomocy notariusza.

Załatwianie spraw u notariusza na ogół wiąże się z szeregiem określonych czynności, zaczynając od dostarczenia potrzebnych dokumentów oraz podania ważnych informacji mających znaczenie do planowanej czynności. Cały zakres czynności poprzedzany jest rozmową z notariuszem, która jest nieodpłatna.

W kancelarii notarialnej załatwimy sprawy związane z obrotem nieruchomości, intercyzą, podziałem majątkowym, testamentem, aktem poświadczenia dziedziczenia, umową developerską oraz wiele innych czynności. Kancelaria zapewnia obsługę dla firm i osób prywatnych na bardzo wysokim poziomie w zakresie wszystkich wykonywanych czynności. Firma do każdego klienta ma podejście indywidualne oraz stosuję jasne zasady wyceny świadczonych usług.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992872261
Regon
384954704
Siedziba

ul. Strzegomska 208
54-432 Wrocław

  • Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka we Wrocławiu
Przewiń na górę