Ubezpieczenia Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

ubezpieczenia Wrocław

Optima to profesjonalna multi agencja ubezpieczeniowa we Wrocławiu. Zatrudnieni tam fachowcy wyróżniają się doskonałą znajomością branży oraz potrzeb swoich klientów. Współpracują tylko ze sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, co gwarantuje otrzymanie optymalnej polisy.

W ofercie agencji znajduje się zakup ubezpieczenia mieszkania, domu lub domku letniskowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu ich właściciele mogą spać spokojnie nie martwiąc się ryzykiem wystąpienia wielu nieprzyjemnych zdarzeń losowych. Multi agencja zajmuje się wybieraniem najlepszych ubezpieczeń emerytalnych.

Również w jej ofercie znajdują się bogate pakiety medyczne. Ich zakup zwalania z konieczności w niekończących się kolejkach do lekarzy i pozwala na korzystanie z usług najwyższej klasy specjalistów. Firma oferuje pakiety medyczne indywidualne oraz ich odpowiedniki przeznaczone dla całej rodziny. Ponadto agencja wyszukuje najlepsze oferty ubezpieczeń na czas podróży, tyczy się to zarówno wyjazdów turystycznych, jak i służbowych.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9661512730
Regon
020539083
Siedziba

ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław

  • Ubezpieczenia Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima
Przewiń na górę